EHLİYET VERGİ ZAMLARI

EHLİYET VERGİ ZAMLARIN ÖNCESİNDE EHLİYETİNİZİ ALIN

Yeni yıl Ehliyet vergi zamları gelmeden önce ehliyetinizi alın. 1 ocak 2021 tarihi itibariyle kurs ücretlerine gelecek olan zamlardan etkilenmemek için kaydınızı yaptırın.

1 Ocak 2021 itibariyle ehliyet vergi zamları uygulanacak.

yeni yıldan önce ehliyetinizi alın ehliyet vergi zamlarından etkilenmeyin
EHLİYET VERGİ ZAMLAR

SERTİFİKASINI ALIP EHLİYETE DÖNÜŞTÜRMEYENLER EHLİYET VERGİ ZAMLARI GELMEDEN KARTA DÖNÜŞTÜRÜN

Ehliyet harç ücretleri 2020 yılında Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre yeni ehliyet harç ücretleri belli oldu.
Resmi gazetede yapılan açıklamaya göre %22,5 değerleme (eski adıyla zam) oranı uygulanmıştır. Yeni ehliyet vergi zamları 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile geçerli olacak.

Ehliyet vergi zamları gelmeden önceki 2020 yılı ücretleri ehliyet sınıflarına göre şu şekilde

A- A1 – A2  SINIFI MOTORSİKLET  EHLİYETLERİ 

Harç ücreti + Değerli kağıt bedeli + Polis vakfı ücreti ile beraber 2020 yılında A – A1 – A2 ehliyetleri için= 489 TL ödenmesi gerekmektedir.

B SINIFI EHLİYETLER 

Harç ücreti + Değerli kağıt bedeli + Polis vakfı ücreti ile beraber 2020 yılında B sınıfı ehliyet için= 991 TL ödenmesi gerekmektedir.

F VE H SINIFI EHLİYETLER 

Harç ücreti + Değerli kağıt bedeli + Polis vakfı ücreti ile beraber 2021 yılında F ve H sınıfı ehliyet için = 489 TL ödenmesi gerekmektedir.

C1-C1E-C-CE-D1-D1E-D-DE SINIFI EHLİYETLER

Harç ücreti + Değerli kağıt bedeli + Polis vakfı ücreti ile beraber 2020 yılında C1-C1E-C-CE-D1-D1E-D-DE sınıfı ehliyet için= 1494 TL ödenmesi gerekmektedir.

www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu – bilginlerehliyet
Facebook: @bilginlermtsk

Gaziosmanpaşa-Küçükköy Bilginler Sürücü Kursu size çok yakın Alibeyköy, Eyüpsultan , Sultangazi , Bayrampaşa, Yeşilpınar , Karayolları, Gazi Mahallesi, Küçükköy ,Şemsipaşa Mahallesi, 500 evler ,Yıldıztabya ,Karadolap , Çırçır , Karadeniz Mahallesi gibi yerleşimlere çok yakın ve kolay ulaşımla Küçükköyde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir