EHLİYETE DOĞRU ZAMAN

Ehliyete doğru zaman sürücü kursuna kayıt olmak için doğru zaman

Ehliyete kursa kayıt için doğru zaman Sınav stresi bitti okullar kapandı bu yaz tatilini iyi değerlendirin. hem tatilinizi bölmeyin hem de ehliyetinizi alın. Yaz dönemi sürücü kurslarında ehliyet kayıt için talep yoğunluğu oluştuğu için erken kayıt olmanızda fayda var. Sürücü kursları ehliyet alacak adayların kayıtlarını her zaman alabilirler. Almış oldukları kayıtlar ile ilgili evrak ve bilgileri her ayın 1. günü ile 10 u arasında Mebbis sistemine girerek ders programlarını yaparlar.  Bu işlem tamamlandıktan sonra teorik ve uygulama eğitimi başlatılarak sınava hazırlanır.

Ehliyette doğru zaman
Ehliyette doğru zaman

Sürücü Kursuna ne zaman kayıt olmalısınız ehliyete doğru zaman

Sürücü kursuna ne zaman kayıt olmalısınız. Dönem kayıtlarında son gün her ayın 10. günüdür. Ancak ayın son kayıt gününü beklemeniz kursiyer kayıtlarının yoğun olduğu dönemlerde kontenjanlar dolmuş olabileceği için zaman kaybetmenize sebep olabilir. ehliyet almak için karar verdiğinizde kaydınızı biran önce yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk sınava girerek ehliyet almak isteyen sürücü adayları daha fazla ertelemeyin

Sürücü Kursu muz Gaziosmanpaşa Küçükköyde hizmet vermektedir. Ehliyet almak için doğru adrestesiniz sizi de  iyi bir eğitim, E Sınavla 2 ayda hızlı ehliyet simülatör eğitimleri renault clio ve nissan micra araçlarla manuel veya otomatik vites direksiyon dersleri kurs ücretleri nde kredi kartına ve elden ödemede senetsiz kefilsiz taksit fırsatlarından  yararlanmak için Gaziosmanpaşa Küçükköy deki ÖZEL BİLGİNLER SÜRÜCÜ KURSUNA BEKLİYORUZ

Ehliyet kayıt, eğitimler, ve ehliyet süreciyle ilgili detaylı bilgi için ulaşın

www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77 Tel :0212 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu Facebook: @bilginlermtsk