ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Özel direksiyon dersi Ehliyeti sürücülerin pratik yapmak veya ileri sürüş tekniklerini öğrenerek kendisini geliştirmek için alabileceği sürüş eğitimidir. Sürüş eğitimi alacak adayın ehliyeti mutlaka yanında bulunmalıdır. Eğitim de herhangi bir alan sınırlaması olmayıp adayın durumuna göre trafiğe açık tüm alanlarda güvenliği sıkıntıya düşürmeyecek şekilde eğitim verilebilir. Daha çok B sınıfı araçlarla alınan bu eğitimlerde otomatik veya manuel araç seçenekleri mevcuttur.

Sizlerde araç kullanırken yeteri kadar rahat değilseniz heyecan yapıyorsanız veya kendinizi yeterli hissetmiyorsanız özel direksiyon dersi almalısınız.

Bay ve bayan eğitici seçeneği

Bay veya bayan direksiyon hocalarımız eşliğinde otomatik vites ve manuel vites araç seçenekleriyle sizlere özel direksiyon dersi alanında da hizmet vermekteyiz.

özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi

Özel ders için 08 30 ile 21 00 saatleri arasında kursumuzu arayarak veya ziyaret ederek özel ders randevusu alabilirsiniz. Özel direksiyon dersleri günlük 2’şer ders şeklinde programlanır . Her dersiniz 50 dakika eğitim 10 dakika mola şeklinde yapılır. İki derste 100 dakika araç kullanırsınız.

Kaç derste trafiğe çıkarım

 Kaç derste trafiğe çıkarım: Özel direksiyon derslerinde en fazla sorulan soru kaç derste araç kullanmayı öğrenirim.

1) Kaç derste trafiğe çıkacağınızı dersiniz sonrasında hocanız ile birlikte belirlersiniz.

MEB onaylı ve donanımlı araçlarla özel direksiyon dersi

Kursumuzda alacağınız özel direksiyon dersleri donanımlı ve MEB onaylı araç ve hocalarla verilir ve eğitim esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklar kurum tarafından üstlenir.

Özel direksiyon ders ücretleri

Özel ders saat ücreti 100 TL’dir.

Özel derste kampanyalı paket ücretler

Özel derste kampanyalı paket ücretler: Adayın alacağı ders sayısına göre özel kampanyalı paket programlar uygulanır .

Özel ders ücretinde kredi kartına taksit seçeneği

Özel Direksiyon ders ücretlerinizi kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Eğitim eğitim kurumundan alınır

Eğitim eğitim kurumundan alınır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı donanımlı araçlarla direksiyon dersi alın. Sürücü kursumuzda eğitim verilen tüm araçlarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı çift fren debriyaj, iç ve yan ayna donanımları yapılmış araçlardır. Metin ve tüm donanımlar ve onaylar ruhsata işli ve çalış Milli Eğitim Bakanlığı’ndan çalışma izni onaylıdır

MEB Onaylı ve sertifikalı direksiyon eğitmenlerimiz

Özel direksiyon dersi veren eğitmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı çalışma izni ve onaylı direksiyon uzman eğiticilerin den oluşmaktadır.

Özel direksiyon derslerinde parkur kısıtlaması yok

Özel direksiyon derslerinde parkur kısıtlaması yok. Arzu eden adaylarımızın ev işyeri, ev okul gibi  sık kullandığı güzergahlarda dersler verilebilir. Direksiyon derslerinizde İlk dersiniz trafiğin olmadığı boş bir alanda başlar. Adayın durumuna göre aşama aşama trafiğe ve Daha sonrasında yoğun trafiğe çıkartılır.

TÜM SÜRÜCÜLERE BAŞARILAR KAZASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLİYORUZ.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabileceğiniz adreslerimiz:

www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu
Facebook: @bilginlermtsk