SÜRÜCÜ KURSU E SINAV

Sürücü Kursu E sınav (Elektronik sınav ) 2021 yılı E sınav harçları belirlendi.

Surucu-kursu-E-sinav-Gaziosmanpasa-surucu-kursu-teorik-sinav-esinav
Sürücü kursu Elektronik sınavları

Sürücü Kursu sınav harç ödeme işlemleri şu şekilde Sürücü adayları sınav harcınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan merkezi sınav sistemi ile sınav olacak kişiler sınav harçlarını Kredi kartlarıyla İnternet ortamında zaman kısıtlaması olmadan yatırabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı Daha önce bu sınav harçlarını kamu bankalarından online tahsilat sistemi üzerinden yapıyordu. Bilgi İşlem Dairesi ve Destek Hizmetleri müdürlüğünce Yapılan bu çalışma ile sınava girecek kişiler bankalara gitmeden cep telefonları ile harçlarını yatırabilecek.

2021 Yılı e sınav harçları

2021 Yılı e sınav harçları 100 tl olarak belirlenmiştir. Sürücü kursları sınav harçlarınızı sizin adınıza yatırabilir ancak yatıracağınız ücret aynıdır. Elektronik sınavda kalsanız da bu ücret değişmez . Farklı ücret talep edilirse kesinlikle ödemeyiniz.

Ehliyet alacak sürücü adayları E Sınav ücretinizi,https://odeme.meb.gov.tr adresinden kredi kartıyla ödeyebilirsiniz..

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77 TEL 0212 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu
Facebook: @bilginlermtsk

Gaziosmanpaşa Küçükköy de hizmet veren sürücü kursu muz sizlere ehliyet kayıttan başlayan süreçle ilgili e sınav harçları, direksiyon sınav harçları, direksiyon dersleri, ehliyet sınav tarihleri, direksiyon sınav tarihleri gibi bir çok konuda detaylı bilgi aktarmaya devam ediyor bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir