SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM

SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM BİLGİLENDİRME

Sürücü kursu eğitim Bilginler Sürücü Kursu na ait sürücü ve sürücü adaylarını bilgilendirme ve yardım platformu dur. Sürücü kursu eğitim olarak İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy de hizmet veren Bilginler Sürücü Kursu 19 Yıllık tecrübe gündemi takip eden yenilikçi kurumsal hizmet anlayışı güler yüz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Teorik eğitimleri hafta içi ve hafta sonu iki ayrı grupta yapılmakta Sürücü adaylarının rahat eksiksiz eğitimlere katılımı sağlanmaktadır. E Sınav başarısını yükseltmek ve teorik eğitimleri desteklemek için cep telefonu uygulamalarıyla adaylarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. E-Sınav sistemine hızlı adapte olup kursumuza kayıt yaptıran adaylarımızın hızlı ehliyet almasını sağlamaktayız.

sürücü kursu eğitim ve sınavları
sürücü kursu eğitim

Taksitle ehliyet

Taksitle ehliyet Adaylarımız kredi kartına ve elden taksit seçenekleri ile ehliyet kurs ücretlerini bütçelerine uygun şekilde ödeyebilmektedir. Direksiyon sınavına hazırlık önce simülatör dersi ile başlamaktadır simülatör eğitiminde başarılı olan adaylarımız renault clio veya nissan micra marka eğitimlerini almaktadır. Manuel yada otomatik vites ehliyeti almak isteyen kursiyer bay veya bayan eğitimciler eşliğinde direksiyon sınavına hazırlanır.

Özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi Ehliyeti olup özel ders almak isteyen sürücülere de otomatik vites veya manuel vites araçlarla özel direksiyon dersi verilmektedir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Sürücü kursu muzda B , B (Otomatik) ehliyet sınıflarının yanı sıra A – A1 – A2 Motosiklet D Otobüs C Kamyon ve CE Tır ehliyet sınıfları 100 Ceza puanı Psikoteknik raporu SRC 1 Uluslararası Yolcu SRC 2 Yurtiçi Yolcu SRC 3 Uluslararası Yük SRC 4 Yurt İçi Yük belgeleri verilmektedir . Ehliyet artık ihtiyaç iş veya özel hayatımızın parçası herkes ehliyet almak zorunda. Ehliyet almak için sürücü kursu na kayıt yaptırmanız gerekiyor. Son yıllarda milli eğitim bakanlığı trafik kazalarını en aza indirmek ve bilinçli donanımlı sürücüler yetiştirmek için eğitim ve sınav standartlarını yükseltmiştir.

Sürücü kursu tercihinde dikkat

Sürücü kursu tercihinde dikkat Ehliyet alacak sürücü adayları sürücü kursu tercihinde daha dikkatli Olmalı. Sürücü kursu ücretleri yanı sıra alacağı eğitim teorik ders saatleri simülatör eğitimi direksiyon ders saatleri gibi detayları iyi araştırmalı. Alacağı eğitim ile fiyat kıyaslaması buna göre yapmalı. İyi bir sürücü kursunda aranacak özellikler ehliyet ücretleri Taksit Seçenekleri , kurs ile kursiyer arasındaki bilgi aktarımı iletişim yöntemi yeterliliği, kursun yapısal donanımsal yeterliliği, simülasyon ve direksiyon eğitimi ders süreleri, kurs araç ve hocalarının sayı ve donanımsal yeterliliği, teorik ders simülasyon ve direksiyon ders saatleri, eğitimci seçenek ve kalitesi gibi tüm detayların iyi tahlil edilmesi gerekiyor.

SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Gop küçükköy sürücü kursu bizlere ehliyet almak için Gaziosmanpaşa Küçükköy bölgesi başta olmak üzere Sultangazi, Eyüpsultan ,Alibeyköy, Bayrampaşa, Esenler Kağıthane, Fatih gibi çevre ilçelerden çok sayıda kayıt yaptıran ehliyet te bizi tercih eden tüm adaylarımıza teşekkür ediyoruz.

Bilginler Sürücü Kursunun Diğer Kurslardan Farkı Ne ?
  • Güleryüzlü Müşteri Temsilcilerimiz İle Öğrencilerimizi Karşılıyoruz.
  • Renault Clio ve nissan micra Marka Araçlarımızla Eğitim Veriyoruz.
  •  19 Yıllık Tecrübemiz İle Uzman Kadromuzla nitelikli eğitim yüksek başarı Memnuniyet Odaklı Hizmet veriyoruz.
  • Kurs Ücretlerinde Kefilsiz Senetsiz Elden Taksit Ve Kredi Kartına Taksit seçeneği sunuyoruz.
  • Hızlı Ehliyet bizde E-Sınav Sistemi İle Daha Hızlı Ehliyet seçeneği sunuyoruz .
  • İstanbul da elden kefilsiz Taksitle Ehliyet Veren Tek Kurumuz.
  • Birebir Hoca Eşliğinde öğreninceye kadar Gerçeğe Yakın Odaklı Simülasyon Eğitimi Veriyoruz.

TÜM SORU VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp: 0541 612 70 77
İnstagram: bilginlersurucukursu
Facebook: @bilginlermtsk