SÜRÜCÜ KURSU EHLİYET

EHLİYET ALACAKLAR DİKKAT

Yeni yıl zamları gelmeden sürücü kursu kaydınızı yaptırın

Sürücü kursu Ehliyet alacaklar dikkat. Yeni yıl zamları gelmeden kaydınızı yaptırın Her yıl Milli Eğitim Bakanlığı taban fiyat belirleme komisyonu tarafından belirlenen sürücü kursu fiyatları, Aralık ayının 10’undan sonra alınan kayıtlar için uygulanmaya başlar. Ayrıca ehliyet vergi ve harçları da zamlanır. 1 Ocak tarihinden itibaren vergi ve harç zamları da uygulamaya girer.

Siz de ehliyet almayı düşünüyorsanız daha fazla ertelemeyin

Gaziosmanpaşa ve Küçükköy sürücü kursuna kayıt olmak isteyen sürücü adaylarına çok yakınız. Kurumumuza uğrayarak hem yeni yıl ehliyet fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca eğitimler, ödeme seçenekleri, ehliyet sınavları, ehliyet alma süresi gibi konularda tüm sorularınıza detaylı cevap bulabilirsiniz.

EHLİYET BURADA!

Ehliyet burada peşin ödeme yapmanıza gerek yok. Taksitle ehliyet almak isteyenler acil ehliyet almak isteyenler böylelikle hızlı ehliyet sistemiyle sizde hemen kaydınızı yaptırın taksitle ödeme ile hızlı bir şekilde ehliyetinizi alabilirsiniz . Siz de daha fazla ertelemeyin. Sizde Küçükköy Bilginler Sürücü Kursu’na gelin. Hijyenik bir ortamda nitelikli eğitimle iyi bir sürücü olun.

Ehliyet almak isteyen sürücü adayları için her ay sürücü kursu kayıt ve eğitimlerimiz aralıksız devam etmektedir. Ayrıca teorik eğitimleriniz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı gurupta ders yapıyoruz.

www.kucukkoysurucukursu.com
www.bilginlersurucukursu.com
Whatsapp:0541 612 70 77
İLETİŞİM:0212 612 70 77Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir